Technologie výroby

Technologie výroby

Centralplast – expert na luxusní bazény. Homogenní desky tl. 8 -20 mm od výrobce
Röchling Engineering Plastics a Paneltim Röchling a Paneltim.

Webové stránky používají Google Analytics pro analýzu a měření návštěvnosti a cookies. Data uchováváme po dobu 26 měsíců, poté jsou data smazána/anonymizována. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím

Souhlasím

Výrobou plastových konstrukcí se zabýváme již od roku 1996. Vyzkoušeli jsme různé technologie svařování plastů a plastových polypropylenových desek. Z nasbíraných zkušeností jsme vybrali ty nejvhodnější dodavatele. Bazény CENTRAL-POOL mají díky použití kvalitních materiálů dlouhou životnost. Pro výrobu bazénů připravuje naše konstrukční kancelář výkresovou 3D dokumentaci. Veškeré komponenty pro montáž, připavujeme za pomoci špičkových technologií. V technologii svařování jsme se díky automatickému svařovacímu zařízení HERZ dostali na samou špičku. Sváry v našich bazénech prakticky nevidíte, svým provedením a hladkostí odpovídají kvalitě samotných desek a vytváří souvislý celek, bez jakýchkoliv mezer, drážek, či nerovností. Zejména všechny vnitřní rohové sváry jsou esteticky dokonalé. Pod vodou vypadá bazénový skelet jako by byl odlit do formy.

Na výrobu bazénů používáme dva základní materiály špičkové kvality, homogenní desky tl. 8-20 mm od výrobce Röchling Engineering Plastics. Dodávaný vysoko-výkonnostní materiál Polystone® P-copolymer byl vyvinut pro stavbu vnitřních i venkovních bazénů různých barev, velikostí a tvarů. Materiál Polystone® P-copolymer je výjimečný svou tuhostí při teplotách až -30 °C, stejně jako vysokou pevností, chemickou odolností a rezistencí vůči korozi. Konstrukční panely PANELTIM® o tloušťce 50 mm, které mají sendvičový charakter a využívají se především na výrobu samonosných bazénů série STRONG.

Jednou z nejdůležitějších věcí u plastového bazénu jsou kvalitní sváry (především dno a rohy). Pokud sváry neodpovídají daným normám, může dojít až k poškození (prasknutí) skeletu. Jedná se o velice nepříjemnou záležitost, jelikož je bazén zabetonován v zemi a dost těžko ho tedy bude možno opravit. Další neméně podstatnou věcí je estetika svárů. V případě dodržení správných technologických postupů je výsledný rohový svár hladký a nemusíte se obávat usazujících se nečistot, které je pak nutné pravidelně mechanicky odstraňovat. Tento detail Vám může při zakoupení nekvalitního skeletu značně znepříjemnit provoz a údržbu bazénu.

  • Záruka 10 let na těsnost bazénu.

  • Záruka 10 let na těsnost potrubí a naše technologie.

  • 2 roky záruka na všechny ostatní výrobky a montážní příslušenství.

 

 

  info@central-pool.com
  +420 494 628 329
Vzorkovna, prodejna,
kanceláře a výroba:
Central-pool s.r.o. / U Mostku 496
503 41 Hradec Králové / Česká republika

BSW CP

Naši partneři

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V Logo IV Logo VII