Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Zastřešení nebo zakrytí bazénu není jen designovým doplňkem. Chrání osoby a děti před pádem do bazénu,
zabraňuje znečištění vody, má termolegulační vlastnosti...

  1. Moderní hliníková zastřešení
  2. Podvodní roleta Aquatop

Zastřešení bazénu je jednou z důležitých součástí bazénu, které plní několik zásadních funkcí. Zajistí nám ochranu osob a dětí před pádem do bazénu, napomáhá k ochraně kvality vody před padajícími nečistotami a termoregulační funkci. Spolupracujeme s předními českými výrobci, kteří zaručují vysokou kvalitu výroby. Stačí jen kontaktovat našeho obchodníka, který Vám pomůže s výběrem správného typu a poskytne vyčerpávající informace.

Dalším velice oblíbeným typem zakrytí bazénu je použití podvodní rolety. Sázíme opět na kvalitu a proto naleznete v naší nabídce systém belgické firmy Technics & Aplication / T&A. Rolety instalujeme do šachy nebo lavice. Záleží opět na výběru zákazníka. Žaluzie jsou vyrobeny z PVC materiálu v základních barvách a PC materiálu se speciální povrchovou úpravou.

Barvy a materiál

PVC bílá
PVC písková
PVC šedá
PVC světle modrá
PVC solar
PC solar
PC transparent
PC ALU look

Umístění rolety

Podle potřeby zákazníka můžeme roletu nainstalovat do šachty nebo do lavice ve dvou variantách. Do samostatné lavice nebo do kobinované lavice se schody. Šachtu si většinou vybírají zákazníci, kteří chtějí maximálně využít vnitřní rozměr bazénu a mají dostatečný prostor pro instalaci.

next
prev

  info@central-pool.com
  +420 494 628 329
Vzorkovna, prodejna,
kanceláře a výroba:
Central-pool s.r.o. / U Mostku 496
503 41 Hradec Králové / Česká republika